Rozmiar czcionki: Czcionka Czcionka + Czcionka ++ | Wersja strony: Wersja standard Wersja z kontrastem 1 Wersja z kontrastem 2
Podmiot Leczniczy Zakonu OO. Kamilianów - strona główna
  • Leczenie w najwyższych standardach
  • Nowoczesne pracownie diagnostyczne
  • Indywidualne podejście do Pacjenta
  • Chronimy środowisko naturalne

Aktualności


 

Pokaż aktualności z roku:

Informacja dot. szczepień

02.04.2021

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi możliwości zaszczepienia się w naszej placówce, odpowiadamy, iż nasz szpital św. Kamila został zarejestrowany jako szpital węzłowy, przeznaczony do szczepień określonych grup zawodowych.

W oparciu o tą informację, chcielibyśmy poinformować, iż nie prowadzimy szczepień populacyjnych.

Pogodna Jesień Życia w powiecie tarnogórskim

15.02.2021

Jolanta Woźnica „PERSONA” Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy w partnerstwie z Fundacją WIĘCEJ Z ŻYCIA, Zakonem Posługujących Chorym Ojcowie Kamilianie oraz z Fundacją MEDIUS zapraszają mieszkańców powiatu tarnogórskiego do udziału w projekcie "Pogodna Jesień Życia w powiecie tarnogórskim".
Więcej szczegółów w załączniku.

Komunikat

21.01.2021

Szanowni Państwo, Od dziś, tj. 21 stycznia br. Szpital św. Kamila wznawia szczepienia dla osób z grupy 0.

Wszystkie osoby zgłoszone do naszego Punktu Szczepień zostaną telefonicznie poinformowane o wyznaczonym terminie szczepień.

Dyrekcja Szpitala św. Kamila

Oświadczenie Dyrekcji Szpitala św. Kamila

16.01.2021

W dniu 16 stycznia 2021r. o godzinie 14 Szpital św. Kamila w Tarnowskich Górach otrzymał informację od agencji rządowej odpowiedzialnej za dystrybucjęw Polsce szczepionki przeciwko Covid19, że w najbliższym czasie nie będą dostarczane zamówione szczepionki dla osób z GRUPY 0.

ZOBACZ PEŁNĄ TREŚĆ KOMUNIKATU »»

Layout (c) 2013 by: Krzysztof Gawliczek
Copyright © 2013-2024 Podmiot Leczniczy Zakonu OO. Kamilianów
Oparto o skrypt: SmodCMS v.5.03  »  © 2005-2024 Twórcy.pl

Oświadczenie dyrekcji Szpitala św. Kamila

W godzinach wieczornych 18 kwietnia br. w Szpitalu św. Kamila w Tarnowskich Górach miało miejsce tragiczne wydarzenie, które zakończyło się śmiercią pacjenta.

Około godziny 19 personel szpitala zauważył zniknięcie jednego z pacjentów oddziału chorób wewnętrznych i natychmiast rozpoczął jego poszukiwania. Przeanalizowano zapis kamer monitoringu oraz niezwłocznie zawiadomiono policję, prosząc o pomoc w odnalezieniu chorego, który samodzielnie się oddalił. Poszukiwania zaginionego zakończyły się odkryciem jego ciała w pobliżu budynku szpitala.

Obecnie sprawę wyjaśnia miejscowa prokuratura, z którą dyrekcja Szpitala ściśle współpracuje, dostarczając wszelkich niezbędnych informacji, które mogą pomóc w wyjaśnieniu wszelkich istotnych okoliczności sprawy.

Niezależnie od prac prowadzonych przez śledczych, dyrekcja Szpitala powołała wewnętrzną komisję, która ma przeanalizować wszelkie okoliczności zaistniałej sytuacji. Należy mieć na uwadze, że pacjenci Szpitala mają pełne prawo - oczywiście na tyle, na ile pozwalają im na to warunki zdrowotne - przemieszczania się.

Z uwagi na trwające postępowania prokuratorskie dyrekcja i pracownicy Szpitala nie będą przekazywali żadnych dalszych informacji w przedmiotowym zakresie.

Zarząd szpitala i pracownicy wyrażają głębokie ubolewanie z powodu nieszczęścia, które spotkało pacjenta i jego najbliższą rodzinę


» ZAMKNIJ KOMUNIKAT «